Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... nefolosinta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

nefolosinta

cota indiviza de 1/2 din apartament 2 camere,din dreptul de coproprietate fortata si perpetua. As dori sa imi revendic dreptul .deoarece eu nu dispun de acest lucru si dispune celalat coproprietat. cu stima
nogrady, utilizator