Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Raspuns cerere adresata institutiei
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Raspuns cerere adresata institutiei

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac in situatia in care nu s-a raspuns la o cerere in termen de 30 de zile?
multumesc frumos pentru raspuns, seara placuta.