Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ccm ramura turism restaurante
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ccm ramura turism restaurante

CCM pt. ramura turism, restaurante mai este in vigoare
pe site-ul minis.muncii nu il gasesc
multumesc
Din cate cunosc , contractul colectiv de muncă încheiat la nivelul ramurii Turism pe anii 2009-2010 a fost valabil pana la 31.12.2011 ...