avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Model Proces Verbal de Constatare la fata locului a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Model Proces Verbal de Constatare la fata locului a unei infractiuni de omor

As avea nevoie de un astfel de model de proces verbal.Am nevoie de un model tip dupa care eu sa fac acest proces verbal pe o speta.Multumesc
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 21:26, 14 Ianuarie 2012
modelul cautat se afla la scoala de politie de la Baneasa, Breaza sau altele...:thumbup:
Da, acolo gasiti sigur=D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Radar Viorel ilie Viorel ilie Am fost prins cu aparatul radar în localitate depășind limita legala și am rămas fără permis este o neconcordanta în procesul verbal la denumirea ... (vezi toată discuția)
Aflarea adresei tatălui unei fetite Liliabdela Liliabdela Am o fetită de 8 ani rezultată din relatia cu o bărbat de origine franceză. Acesta de 6 luni nu si-a mai respectat obligatiile materiale pentru copil si ... (vezi toată discuția)
Cum procedez pentru a formula plangere impotriva unui proces verbal de contraventie? sallsa sallsa Am primit acasa prin posta o amenda de la politia sect.6 sect 2 o amenda fiind specificat ca: \"a refuzat sa dea relatii privind stabilirea identitatii sale, ... (vezi toată discuția)