Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Model Proces Verbal de Constatare la fata locului a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Model Proces Verbal de Constatare la fata locului a unei infractiuni de omor

As avea nevoie de un astfel de model de proces verbal.Am nevoie de un model tip dupa care eu sa fac acest proces verbal pe o speta.Multumesc
modelul cautat se afla la scoala de politie de la Baneasa, Breaza sau altele...:thumbup:
Da, acolo gasiti sigur=D>