Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... DE CIND SA APLICA LEGEA 2/2012 ?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

DE CIND SA APLICA LEGEA 2/2012 ?

As dori sa-mi raspunda cineva de cind se aplica noau taxa auto adica taxa poluarii conform Legii2/2012.
Legea se publica in Monitorul Oficial al Romaniei si intra in vigoare la 3 zile de la data publicarii sau la o data ulterioara prevazuta in textul ei.