Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract de intretinere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract de intretinere

In data de vineri 13 01 2012 ora 12,22 am postat pe Forumul Avocatnet.Ro o intrebare legata de un contract de intretinere,la care nu am primit nici un raspuns.
Rog a mi se da unele lamuriri la problema ridicata,intrucat este vorba de o persoana in varsta pe care vrem sa o stim in siguranta.
Va multumesc.
Puteti sa ne repostati problema ca sa va putem raspunde ......Intre timp v am gasit topicul gasit si am incercat sa va raspund ....
ContSters141818, utilizator