avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contract de administrare a unui srl
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contract de administrare a unui srl

Buna ziua,
Va rog daca ma puteti ajuta cu cadrul legal in vigoare privind incheierea unui contract de management pe firma.
De asemenea, daca imi puteti preciza si ce contributii trebuie platite lunar si declaratii depuse.

Alte discuții în legătură

Cum dovedesc că firma cu care am contract îmi declară cass? elenagabi elenagabi Bună ziua, Vă adresez rugămintea să mă ajutați cu o lămurire legată de situația pe care o prezint mai jos, dat fiind faptul că am întâmpinat ... (vezi toată discuția)
Declaratii fiscale asociatie de proprietari presedinte_ap presedinte_ap Asociatia pe care o reprezint, in calitate de presedinte nou ales, figureaza ca n-a depus declaratiile fiscale din 2008. Conform contractului cu firma de ... (vezi toată discuția)
Contributii de plata pentru conventii civile cameliaborangic cameliaborangic Buna ziua, La o asociatie de proprietari, exista conventii civile pentru administrator si pentru femeia de servici. Care sunt contributiile ce se retin, avand ... (vezi toată discuția)