Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... teren agricol
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

teren agricol

am un teren pe care vreau sa pun lucerna as vrea sa stiu dc mai pot depune acte pt subventie si ce acte ar trebui
Direcţia IACS din cadrul Agenţiei de Plăţi şi Intervenţie pentru Agricultură (APIA) are ca principală atribuţie crearea şi implementarea Sistemului Integrat de Administrare şi Control (IACS) în vederea gestionării cererilor de plată pentru schemele de sprijin pe suprafaţă, conform cerinţelor Uniunii Europene.
Informatii complete obtineti de la Oficiul APIA din judetul de resedinta sau de la serviciul de specialitate al Primariei localitatii