Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de invaliditate

Sunt pensionata de invaliditate gradul 3, sotul meu lucreaza in Italia cu documente. Legal, am voie sa stau impreuna cu sotul in Italia fara sa-mi fac probleme cu pensia?

Multumesc.
Aveti voie dar numai sa va prezentati la comisia medicala atunci cand sunteti chemata.