Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Trebuie sa intreb,sa nu va suparati - dezabonare ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Trebuie sa intreb,sa nu va suparati - dezabonare newsletters si alerte

Va rog sa-mi spuneti cum sa fac sa nu-mi mai trimiteti mesaje multe,sau reclame ,sau ce legi intra.Prea multe mesaje de la avocatnet primesc de la voi.As vrea sa raman la avocatnet,doar pt. intrtebarile mele,cand am nevoie.Dar nu mai pot sa tot vad ca primesc multe mesaje,pe zi, de la voi.Deci ,cum sa fac sa raman doar pt. problemele mele ,nu si pt. zeci de mesaje pe care le primesc de la voi. Multumesc pt. intelegere si la revedere. :D
Buna dimineata,
in coltul din dreapta-sus, unde aveti profilul (unde aveti poza), pe ultimul rand scrie Newsletter/alerte forum, dati click pe el si aveti posibilitatea sa debifati ce doriti, pentru fiecare categorie.