Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot opri alertele din forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot opri alertele din forum

In email scrie:
"Daca vrei sa renunti la serviciul de alertare, te rugam sa accesezi CONTUL MEU -> CENTRUL DE ALERTE -> ALERTE FORUM si sa debifezi subiectele respective. "
Dar nu gasesc aceasta sectiune in noua interfata.

Multumesc
Admin, administrator
Bună dimineața,

Click pe numele dvs. de utilizator (dreapta sus) Profilul meu -> Newsletter -> Dezabonare.

O zi frumoasă.
Adresati solicitare prin mesaj privat administratorilor forumului