avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Nu pot opri alertele din forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Nu pot opri alertele din forum

In email scrie:
"Daca vrei sa renunti la serviciul de alertare, te rugam sa accesezi CONTUL MEU -> CENTRUL DE ALERTE -> ALERTE FORUM si sa debifezi subiectele respective. "
Dar nu gasesc aceasta sectiune in noua interfata.

Multumesc
Ultima modificare: Joi, 24 August 2017
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 10:04, 24 August 2017
Bună dimineața,

Click pe numele dvs. de utilizator (dreapta sus) Profilul meu -> Newsletter -> Dezabonare.

O zi frumoasă.
Adresati solicitare prin mesaj privat administratorilor forumului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema: nu pot sa ma dezabonez de la alerta forum darjan darjan Buna ziua! Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)