avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 933 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Problema: nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Problema: nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum

Buna ziua!
Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in fiecare zi toate mesajele -Alerta forum.
Pentru a ma face inteleasa detaliez:
-casutele sunt debifate si in dreapta este sc: dezabonat. (am trimis prin 'salveaza' si am primit mesaj.....inregistrare cu succes)

Am executat 'salveaza' in continuare dupa ce- tot am primit si primesc mesaje.
Acum situatiea este la fel, diferenta fiind aceea ca Nu mai primesc acel mesaj...cu inregistrarea...

Rugamintea mea este: daca cineva a intampinat aceasta problema, as dori o sugestie pentru a nu primi aceste mesje.
Greseal este a mea. Multumesc anticipat pentru o eventuala sugestie, ceva .....
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 18:26, 28 Februarie 2013
Sper ca am inteles despre ce e vorba :)
Intrati acolo de unde v-ati dezabonat de la newsletters (ati spus ca sunt debifate toate), in Newsletter / Alerte forum.

In stanga o sa vedeti asta:

Centrul de alerte
(abonare/dezabonare alerte, newsletter etc)

Alerte forum
Newsletter

Faceti click si pe Alerte forum si debifati subiectele pe care le gasiti acolo.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Alerta mail LilaT LilaT Buna ziua, Cum pot primi in mail atentionari privind materialele Avocatnet? Multumesc L.Trofin (vezi toată discuția)
Ajutor: cum dezactivez contul? luciivan luciivan cum dezactivez contul?????ca imi umple mail-ul degeaba!!!ca de raspuns la intrebarile mele ....pauza!!!#-o (vezi toată discuția)