Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Problema: nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Problema: nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum

Buna ziua!
Nu pot sa ma dezabonez de la Alerta forum. Cu cateva zile in urma am actionat din necunoastere/greseala butonu Mesaje noi, si acum primesc in fiecare zi toate mesajele -Alerta forum.
Pentru a ma face inteleasa detaliez:
-casutele sunt debifate si in dreapta este sc: dezabonat. (am trimis prin 'salveaza' si am primit mesaj.....inregistrare cu succes)

Am executat 'salveaza' in continuare dupa ce- tot am primit si primesc mesaje.
Acum situatiea este la fel, diferenta fiind aceea ca Nu mai primesc acel mesaj...cu inregistrarea...

Rugamintea mea este: daca cineva a intampinat aceasta problema, as dori o sugestie pentru a nu primi aceste mesje.
Greseal este a mea. Multumesc anticipat pentru o eventuala sugestie, ceva .....
Sper ca am inteles despre ce e vorba :)
Intrati acolo de unde v-ati dezabonat de la newsletters (ati spus ca sunt debifate toate), in Newsletter / Alerte forum.

In stanga o sa vedeti asta:

Centrul de alerte
(abonare/dezabonare alerte, newsletter etc)

Alerte forum
Newsletter

Faceti click si pe Alerte forum si debifati subiectele pe care le gasiti acolo.