Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Alerta mail
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Alerta mail

Buna ziua,
Cum pot primi in mail atentionari privind materialele Avocatnet?
Multumesc
L.Trofin
Sus in dreapta aveti

Bine ai venit LilaT (iesire cont)
• Profilul meu / Status
• Date personale / Parola
• Mesaje private
• Newsletter / Alerte forum

Faceti click pe Newsletter / Alerte forum si bifati ce va intereseaza.i

In stanga, in Centrul de alerte (abonare/dezabonare alerte, newsletter etc), gasiti doua categorii de alerte: Newsletter si Alerte forum, faceti click pe fiecare ca sa vedeti ce optiuni de abonare aveti.
In panoul principal utilizator aveti rubrica Newsletter/Alerte forum,intrati pe respectiva facilitate si bifati optiunile care va intereseaza
Succes !