Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... firma suspendata
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

firma suspendata

am suspendat firma ,dar am facut contestatie pentru o amenda la itm,termenul il avem in luna octombrie.cu procesul se intimpla ceva in acest caz?
nu este influentat cu nimic
Adrian Stoica, Practician in insolventa