Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere avocatura
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere avocatura

exista la bucuresti un institut de avocatura?
nu. aloooo.........
exista inm-institutul national de magistratura...
si mai exista si barouri!!!!!!!!!
N-o lua in serios pe antevorbitoarea, ca de la prima postare pe acest forum a inceput sa dezinformeze lumea!!!

Daca ar fi intrat vreodata pe www.uar.ro ar fi vazut ca la sectiunea "Pregatirea profesionala" scrie mare de tot
Institutul Naţional pentru Pregătirea şi Perfecţionarea Avocaţilor - INPPA cu site-ul :www.inppa.ro .