Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general magazin en-gross produse alimentare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

magazin en-gross produse alimentare

vreausa-mifac un magazin en gross,un depozit,cu magazine alimentare si nu stiu de unde sa iau aceste produse...va rog sa ma ajutati...multumesc
Nu este greu de luat . Trebuie sa aveti disponibilitati financiare si le luati pe baza de factura de la orice super market, depozit, etc
nu pot lua de la supermarketuri, etc , ar insemna sa fie pretul prea mare iar eu vreau sa le vand engros..
Consultati aici :
[ link extern ]