avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 585 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general magazin en-gross produse alimentare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

magazin en-gross produse alimentare

vreausa-mifac un magazin en gross,un depozit,cu magazine alimentare si nu stiu de unde sa iau aceste produse...va rog sa ma ajutati...multumesc
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 12:24, 23 Ianuarie 2012
Nu este greu de luat . Trebuie sa aveti disponibilitati financiare si le luati pe baza de factura de la orice super market, depozit, etc
nu pot lua de la supermarketuri, etc , ar insemna sa fie pretul prea mare iar eu vreau sa le vand engros..
Consultati aici :
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen distributie produse naturiste: ceaiuri, suplimente alimentare etc. niculaucarmen niculaucarmen care sunt codurile caen specifice distributiei (engros si en-detail) de produse naturiste: ceaiuri, suplimente alimentare etc.??? (vezi toată discuția)
Punct de lucru adrianabresug adrianabresug avem un pct de lucru cu activitate autorizata depozit engros si en detail .O parte din clienti persoane juridice cumpara de la noi cu factura si plata cu OP ... (vezi toată discuția)
Factura si casa de marcat fiscala letitias letitias Am o firma en gross.As dori sa stiu daca in acelasi spatiu cu marfa am voie sa lucrez cu facturi si cu casa fiscala pentru vanzari en gross si en ... (vezi toată discuția)