avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1902 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... declaratia 200
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

declaratia 200

Buna ziua
Am inchiriat un apartament anul trecut in noiembrie cu suma in euro.De la ANAF mi s-a spus ca tb sa completez pana in luna mai a acestui an declaratia 200 luand in calcul cursul de schimb mediu lunar al BNR. Ma puteti lamuri va rog daca acest curs de schimb mediu lunar este cel corect? (al doilea tabel) : [ link extern ]
Multumesc

Alte discuții în legătură

Plata impozit inchiriere locuinta amphora amphora Buna ziua, Am incheiat pe 15 august a.c.un contract de inchiriere locuinta in calitate de proprietar, pe care il voi inregistra la Admin Fin. Intrebare: daca ... (vezi toată discuția)
Cum se calculeaza cursul mediu anual? analici analici Buna ziua ma puteti ajuta cu modul de calcul la cursul mediu anual la moneda euro? Va multumesc. (vezi toată discuția)
Impozit pe salariu c_berbec c_berbec Stimate Avocat doresc sa intreb , pe noul cod fiscal daca trebuie sa platesc impozit pe salariu obtinut in urma unui contract individual la o firma de foraj ... (vezi toată discuția)