Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... subventie agricultura
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

subventie agricultura

am o suprafata de 2 hectarede livada si faneata.cum sa procedez pentru a obtine subvectie agricola.cat este anual?multumesc
Informatiile competente le puteti obtine de la centrul judetean APIA unde este situat terenul dvs.
Cu atâta Ha. de livada ai destui de Ude-urile (masura europeana pentru a socoti profitul agricole şi a direcţiona spre anumite produse) pentru a încerca mai multe masurile ale PNDR-ului. 121, 141, etc. Ar fi bine sa te adresez la o firma de consultanţa (unei sunt şi gratuite din cauza subvenţiile primite tot prin fonduri europene). ªi mai înainte uitate aici: [ link extern ] /
Alvaro Liniers, Avocat