Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Visa USA pentru sot/sotie
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Visa USA pentru sot/sotie

Buna ziua !!! As avea urmatoarea Problema: sotia mea are dubla cetatenie , impreuna am vrea sa plecam si eventual sa ne stabilim in sua la parintii ei. Ce pasi ar trebuii sa urmez in cazul acesta ?? Am inteles ca am nevoie de un avocat ?? Astept raspunsul dvs
Paritii fetei trb sa iti trm o invitatie! cu acea invitatie te duci la ambasada sua ptr viza!

Pentru inceput accesati informatiile de pe site-urile oficiale:
- Ambasada SUA: [ link extern ]
- USCIS: [ link extern ]