Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna ziua,trebuie sa instalez Revisal pe un calculator pe care nu a fost instalat niciodata.Am incercat si nu reusesc,se poate instala direct versiunea 5.0.8?
Ce eroare va da? Aveti instalat net framework?
Da, se poate instala 5.0.8.
Apoi aduci din celalalt versiunea 5.0.6 , o salvezi in noul pc si de acolo se copiaza in 5.0.8
Am reusit multumesc