avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 840 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

Buna ziua,trebuie sa instalez Revisal pe un calculator pe care nu a fost instalat niciodata.Am incercat si nu reusesc,se poate instala direct versiunea 5.0.8?
Cel mai recent răspuns: danabobo , utilizator 14:46, 30 Ianuarie 2012
Ce eroare va da? Aveti instalat net framework?
Da, se poate instala 5.0.8.
Apoi aduci din celalalt versiunea 5.0.6 , o salvezi in noul pc si de acolo se copiaza in 5.0.8
Am reusit multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)
Instalarea versiunii 508 invictus_ln invictus_ln la instalarea versiunii 508, am urmat pasii indicati pentru dezinstalarea 506 dar nu am dat o salvare inainte. acup problema este ca nu mai regasesc daza de ... (vezi toată discuția)
Revisal 5.0.8 – versiunea nouã a aplicaþiei revisal conform hg 1105/2011 a fost publicata oficial ContSters228228 ContSters228228 Revisal 5.0.8 – versiunea nouă a aplicaţiei Revisal conform HG 1105/2011 a fost publicata ... (vezi toată discuția)