avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 965 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale daca am platit factura de curent de ce au fost ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

daca am platit factura de curent de ce au fost dirijati banii catre factura radio tv

am platit facturile de curent pe nov si dec iar banii au fost mutati pt plata radio tv si am fost debransata la curent ptr neplata desii chitantele aratau k eu platisem e posibil si de ce nu am fost anuntata inainte?

Alte discuții în legătură

Debransare ilegala cez zomby zomby Ziua buna, azi au venit cei de la cez sa ne debranseze ca avem o factura de 37 de lei din august. Noroc ca am gasit chitanta efectuarii plati si i-am sunat sa ... (vezi toată discuția)
Relocare plata factura energie cez dragos_m_olteanu dragos_m_olteanu Buna ziua, Este legala practica folosita de CEZ prin care plata efectuata pentru energia electrica platita la zi sa fie descarcata pe ttaxa radiotv, in ... (vezi toată discuția)
Taxa radio-tv pt. persoane fizice. ion08 ion08 Buna ziua ! Doresc sa stiu o modalitate de a nu mai plati taxa radio-tv pe factura de energie electrica, in conditiile in care eu am un contract la ... (vezi toată discuția)