Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ajutor public judiciar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ajutor public judiciar

pensia de intretinere platita de tata minorului, precum si alocatia de stat sunt catalogate ca si venituri ale familiei ce sunt avute in vedere la acordarea ajutorului public judiciar?
se calculeaza toate veniturile familiei