Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... va rog frumos ...care sunt circumstantele atenuante pe ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

va rog frumos ...care sunt circumstantele atenuante pe intelesul tuturor

marti are fratele meu proces pt inselaciune art 123 , este casatorit are copil minor nu are antecedente penale , este angajat ,si a recunoscut vina ,
parerea mea este ca are sanse la o pedeapsa cu suspendare ....