Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate (redactare dosar) redactare hotarare, recuperarea ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

(redactare dosar) redactare hotarare, recuperarea taxei auto

buna seara,am castigat un proces ptr recuperarea taxei auto din luna octombrie 2011 si de atunci pana in prezent astept redactarea dosarului ,ce pot face ptr a urgenta redactarea dosarului?va multumesc
cred ca va reveriti la redactarea hotararii.Faceti o cerere la Tribunal si solicitati urgentarea motivarii hotararii.