avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 250 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate (redactare dosar) redactare hotarare, recuperarea ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

(redactare dosar) redactare hotarare, recuperarea taxei auto

buna seara,am castigat un proces ptr recuperarea taxei auto din luna octombrie 2011 si de atunci pana in prezent astept redactarea dosarului ,ce pot face ptr a urgenta redactarea dosarului?va multumesc
Cel mai recent răspuns: Mariana D. , Avocat 18:46, 8 Februarie 2012
cred ca va reveriti la redactarea hotararii.Faceti o cerere la Tribunal si solicitati urgentarea motivarii hotararii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

După 5 luni de la hotărâre nu primim motivarea. avocatul nostru susține că nu se poate face nimic și că trebuie să așteptăm, este adevărat? armaghedon_now armaghedon_now Din 2007 ne judecam cu primaria pentru o retrocedare Procesul a fost castigat definitiv in 2012 In octombrie 2015 am dat primaria si prefectura in judecata ... (vezi toată discuția)
Taxa auto marsib marsib Buna ziua.Am inaintat documentele in instanta ptr recuperarea taxei auto,in luna octombrie 2011,dupa cum mi-a spus avocatul.Dar numai in luna mai a acestui ... (vezi toată discuția)
Restituire taxa auto lucian_2010 lucian_2010 buna ziua!in anul 2008 am mers in Germania si am cumparat o masina,dar cum buletinul meu era deteriorat,l-am trecut pe tata cumparator pe act!cand am ajuns in ... (vezi toată discuția)