Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general calcul cash flow
Discuție deschisă în Contabilitate în general

calcul cash flow

Buna, va rog sa ma ajutati cu o formula de calcul pt cash flow.am nevoie pt o licitatie .Se solicita demonstrarea ca la momentul semnarii contractului , firma va avea acces la sau are disponibile resurse reale, negrevate de datorii, linii de
credit confirmate de banci ori alte mijloace financiare suficiente pentru a
realiza cash-flow de executie in valoare de min. 1.384.200 lei.
Multumesc.
Poate va ajuta:
[ link extern ]
si un model :
[ link extern ]