Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... alegeri locale 2012
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

alegeri locale 2012

Vreau sa canditez la functia de primar intr-o localitate , dar nu am domiciliul in acea localitate .Vreau sa stiu daca este un termen de stabilirea a domiciliului pentru a putea candita .
Multumesc
Faceti-va acum domiciliul in respectiva localitate. Nu e un termen. La depunerea actelor va trebui sa depuneti copie dupa cartea de identitate.
multumesc mult