Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... FONDURI NERAMBURSABILE
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

FONDURI NERAMBURSABILE

BUNA ZIUA!
IN CE CONDITII POT SA ACESEZ FONDURI NERAMBURSABILE FARA COFINANTARE?
M-AR INTERESA O CLINICA,IMPORT DE MEDICAMENTE SAU PRODUCTIE DE ULEI COMESTIBIL
MULTUMESC!
leeadar a scris:
FONDURI NERAMBURSABILE FARA COFINANTARE?

Asa ceva nu exista. E o utopie sa crezi ca poti sa faci o afacere fara sa investesti nimic.
Chiar si acolo unde procentul nerambursabil a fost de 100%, tot erau necesari niste bani (destui) pentru cheltuielile neeligibile si pentru sustinerea proiectului.