Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Linii de finantare in 2012! Calendarul actualizat, ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Linii de finantare in 2012! Calendarul actualizat, publicat de ACIS!

10 februarie 2012

ACIS a publicat calendarul lansarilor de apeluri de proiecte preconizate pentru 2012 in cadrul programelor operationale finantate din fondurile structurale si de coeziune.

Pentru a consulta calendarele pe fiecare program operational, citeste aici:
[ link extern ]
Sursa: www.fonduri-ue.ro
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari