Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Neclaritate privind completare fisa fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Neclaritate privind completare fisa fiscala

am persoane care au primit profit in iunie 2011 pentru anul 2010 (fost salariat)s i care a devenit salariatul firmei din nou in nov 2011...Cum procedez cu fisa fiscala?
Ii fac FF1 ptr tot anul sau ii fac FF1 ptr nov-dec 2011 si FF2 ptr suma din iunie 2011 cand nu era salariatul meu?
Multumesc#-o
In fisa fiscala se trec toate veniturile pe care angajatul le-a otinut la firma d-voastra in 2011,doarece acel profit nu afost prins in fisa fiscala din 2010.