Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ore de noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ore de noapte

buna ziua,lucrez intr-o org.umanitara,se ocupa cu reintegrarea si reeducarea tinerilor.prog meu de lucru este de la ora 16,30 la 07,45.stingerea in casa este la ora 23,00.avem dreptul la sporuri,sau la zile libere?va multumesc
buna ziua,am sesizat ITM ploiesti dar nici pana in ziua de astazi nu am primit raspuns.multumesc
Raspunsul trebuie sa-l primiti in termen de 30 de zile , maxim 45 de zile, potrivit OG nr.27/2002, de la data inregistrarii sesizarii.