Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Firma suspendata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Firma suspendata

Buna ziua,
Am o firma care este in al doilea an de suspendare...Imi puteti spune si mie ce acte trebuie sa depun, gen... bilant pentru 2011, declaratii si alte chestii? Mentionez ca am primit derogare pentru depunerea declaratiilor trimestriale.
Multumesc anticipat.
Da, firmele suspendate trebuia sa depuna aceste declaratii chiar daca au regim derogatoriu pentru celelalte declaratii. Altfel, trebuie sa le depuna pe toate pe zero.
Pentru declaratia 392 termenul este 27 februarie inclusiv.;)