Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... urgent, norme de aplicare Legea 1/2009
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

urgent, norme de aplicare Legea 1/2009

au aparut aceste norme??? unde le pot gasi?? va multumesc, am nevoie urgent de ele
Hotararea 923 din 1 septembrie 2010 pentru modificarea si completarea Normelor metodologice de aplicare unitara a Legii nr. 10/2001 privind regimul juridic al unor imobile preluate in mod abuziv in perioada 6 martie 1945 - 22 decembrie 1989, aprobate prin Hotararea Guvernului nr. 250/2007

[ link extern ]
multumesc mult.