Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 112

Buna ziua!
In declaratia 112, am selectat gresit casa de sanatate a angajatului (Ilfov in loc de Bucuresti) pentru lunile 11 si 12.2011. Pot face rectificativa? Daca da, trebuie sa le fac in versiunea in care le-am transmis pe cele doua atunci, sau in versiunea actuala?
Multumesc
da, faceti declaratie rectificativa ,bigati casuta rectificativa si cu formularele care erau la data respectiva nu cu cel modificat acuma in 2012 , cu versiunea cu care le-ati transmis atunci !
Va multumesc mult
:offtopic: Interventie moderator:

@nicod

Inteleg ca deschideti mai multe discutiii in forum cu acelasi subiect pentru a ne verifica exactitatea si calitatea raspunsurilor? :hm:

Monica nu am nimic cu tine :), tocmai de aceea nu am procedat la stergerea acestui topic.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Imi pare rau daca am gresit cu ceva, dar nu am formulat niciodata de doua ori aceeasi intrebare, numai subiectul a fost acelasi pentru ca se referea la decl. 112.