Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... tot 112
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

tot 112

eu am la asociatie angajate 2 persoane (adm.si fem.serv.) cu contract individual de munca, o persoana (presedinte) cu contract de mandat si o persoana cu conventie civila (cenzor, ca e din afara blocului)....pt. CIM trimiteam pana acum, semestrial D.100 si 102, pt. conventia civila D.205 (anual) pt.impozit si la D.102 adaugam si contributia la sanatate din conventie (semestrial), iar pt.contractul de mandat, unde retin CASS la angajat si impozit habar n-am ce sa trimit..... acum, cu declaratia unica, ce fac? multumesc
Interventie moderator
V-am mai spus o data sa postati problema in topicul din fruntea sectiunii, topic in care se vorbeste despre D.112.
Aici voi inchide acest topic.

Daca mai deschideti inca o data un alt topic despre aceasta tema vi-l voi sterge fara avertisment!