Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Agresat de doi indivizi
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Agresat de doi indivizi

Aseara am fost sa-mi felicit un prieten si m-am trezit cu doi indivizi in spatele meu, am vrut sa plec acasa dar afara m-au batut, am reusit sa scap si am fost la politie , la spital, maine plec la IML, va rog sa-mi da-ti o solutie, sustin ca sunt nevinovat. Va multumesc,
Daca ei v-au batut normal ca sunteti nevinovat.
I-ati lovit si dvs.?
Unde sustineti ca sunteti nevinovat?
La prietenul Dvs. s-au intamplat toate acestea?
Dacă aţi fost bătut, scoateţi certificat medico-legal de la IML şi depuneţi plângere penală la poliţie. Precizaţi toate probele în dovedirea celor susţinute, martori etc.

Succes.
Nu, eu am fost victima.
Toate astea s-au intamplat in fata clubului , am fost la Iml si am depus si plangere la politie, stept raspunsul.Multumesc mult.