Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CCM ramura comert
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CCM ramura comert

expira in 11.02.2011..contract colectiv de munca mai exista? in cazul in care nu mai exista si suntem firma mai mare de 21 de sal suntem obligati sa incepem negogierile pt un contract la nivel de unitate?
Potrivit Legii nr.62/2011 , angajatorul care are peste 21 salariati este obligat sa initieze negocierea ccm la nivel de unitate ...
dialogul..mersi