Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... ROI si criterii de evaluare salariati ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

ROI si criterii de evaluare salariati ONG

va rog frumos daca se poate sa ma ajutati cu cap.9 din roi criteriile si procedurile de evaluare a salariatilor intr-un ong. va multumesc frumos
In sectiunea Documente Utile gasiti un model de reg.intern care contine si criteriile de evaluare ...

www.avocatnet.ro/content/con... =

sau
Act Aditional R.I.
www.avocatnet.ro/content/con...