Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxe auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxe auto

buna seara.as dori sa cumpar o masina inmatriculata in ro cu o vechime de 7-8 ani. as fi interesata ce taxe trebuie sa platesc si cam cit. va multumesc
Datele precizate sunt insuficiente pentru raspuns
Parcurgeti linkul mentionat si constatati personal suma ce va revine de plata
[ link extern ]