Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... plata necuvenita
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

plata necuvenita

In cazul in care am efectuat o plata unei alte societati cu care nu am avut nici o relatie contactuala in anul 2008, si nici pana in prezent nu am primit serviciul pt care am platit si nici o factura pe acea suma. am posibilitatea de a mi se returna banii in instanta? Este cumva o suma prescrisa?
da, este prescrisa.