Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Forma actualizata a OG nr. 27/2002 privind ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Forma actualizata a OG nr. 27/2002 privind reglementarea activitatii de solutionare a petitiilor

Rog să mă ajutati cu o forma actualizata a og 27/2002(privind petitiile)sioug 27/2003 privind acordul tacit, sau alte acte normative ce modifica sau actualizeaza og-urile de mai sus.
Va multumesc anticipat!!
Daca retrimitem petitia? Multumesc.
Puteti retrimite petitia si daca in termen de 30 de zile de la primire nu primiti raspuns, atunci promovati o actiune in instanta.
Va multumim tare tare pentru sfaturi.