Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutorul de nastere
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutorul de nastere

Buna ziua,va rog sa ma ajutati.Vreau sa stiu daca se mai acorda ajutorul de nastere pentru cel de-al 4 -lea copil si daca trusoul sau contravaloarea lui se mai acorda,daca da in baza caror legi.Va rog sa specificati unde le pot gasi.Tin sa mentionez ca am nascut in data de 24.01.2012.Va multumesc foarte mult si va rog sa-mi raspundeti cat de repede!MULTUMESC ANTICIPAT!

nu se mai acorda nici pentru primul din iunie 2010