avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1441 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum pot infiinta o farmacie fitosanitara?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum pot infiinta o farmacie fitosanitara?

Am absolvit Universitatea de stiinte Agronomice si Medicina veterinara.
Mi-as dori sa am propria mea afacere o Farmacie Fitosanitara.
Ce acte trebuie sa fac? Ce conditii sunt pentru infiintarea unei farmacii fitosanitare?

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am absolvit in anul 2020 facultatea, iar in anul 2022 ... alexstana1988 alexstana1988 Buna ziua, am absolvit in anul 2020 facultatea, iar in anul 2022 am primit diploma de absolvire pe baza promovarii examenului de absolvire din sesiunea iunie ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. in iulie termin facultatea de medicina veterinara ... Andreeaavi Andreeaavi Buna ziua. In iulie termin facultatea de medicina veterinara si as dori sa imi infiintez o farmacie veterinara. Pot sa o infiintez dupa absolvire sau am nevoie ... (vezi toată discuția)
Pot incadra un inginer colegiu pe post de administrator retea? LUCIARANEA LUCIARANEA Un abslovent din anul 2005 al Universitatii de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara- colegiul amenajarea teritoriului agricol, facultatea de imbunatatiri ... (vezi toată discuția)