Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... accesare fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

accesare fonduri europene

As dori sa intreb care sunt conditiile pe care trebuie sa le indeplinesc daca accesez fonduri nerambursabile pentru o pensiune turistica si in cazul in care acest proiect ar fi acceptat ce obligatii as avea dupa construirea ei(referitor la cati angajati ar trebui sa am,etc).Va multumesc.
Cititi ghidul solicitantului masurii 313:
[ link extern ] /