Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale ''Cesiunea aportului de capital social''
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

''Cesiunea aportului de capital social''

am nevoie de un model de contract pentru ''Cesiunea aportului de capital social'' . Ma poate ajuta cineva?
Intrati pe acest forum in sectiunea "Documente utile" la rubrica contracte comerciale.Sper sa gasiti ceea ce aveti nevoie.
Aportul nu se cesioneaza, v-am mai intrebat ce anume doriti prin operatiunea de care vorbiti si acum vad ca ati postat de trei ori aceeasi intrebare. Va avertizez pe aceasta cale ca ati incalcat regulamentul de postare si ca la prima repetare veti fi sanctionat(a). Singurul topic lasat activ va fi cel de aici: www.avocatnet.ro/content/for...