Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transfer
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transfer

In urma promovarii concursului la INM, un angajat din sistemul de aparare si ordine publica isi poate continua activitatea prin transfer la Ministerul Justitiei, sau trebuie sa demisioneze?
Trebuie sa demisioneze ...