avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 816 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... II-stampila
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

II-stampila

Despre stampila pentru II:

Dacă sunt II şi doresc să-mi realizez o ştampilă, ce trebuie să scriu pe ea? Numele, apoi II (sau denumirea completă: întrepridnere individuală)?
Trebuie şi CUI sau alte date importante?

Mulţumesc.

Rog pe cei care ştiu mai clar cum trebuie procedat, să-mi spună şi mie.
Cel mai recent răspuns: albalbalb , utilizator 22:40, 17 Ianuarie 2013
In principiu pe stampila se trece doar numele si bineinteles in cazul dvs. "Intreprindere individuala''.
Multumesc. Cu intarziere, e-adevarat. Oricum, de-acum mi-am facut una....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stampila intreprindere individuala aaalleecczzz aaalleecczzz Buna dimineata, Mi-am infiintat saptamana trecuta o Intreprindere Individuala ce are codul Caen 9003. Pentru ca am ajuns intr-un punct unde am ramas confuz ... (vezi toată discuția)
Completare fila cec bcr - va rog mult sa ma ajutati, este urgent ! CrissMGC CrissMGC Buna ziua, Va rog mult sa ma ajutati si pe mine in completarea unei file de CEC, emis de BCR. Iata despre ce este vorba: detin o firma si am achizitionat ... (vezi toată discuția)
Infiintare intreprindere familiala! ajutor! va rog! adela05 adela05 Vreau sa infiintez o intreprindere familiala. Am citit OUG 44/2008, insa am anumite nelamuriri. In acordul de constituire trebuie sa trec participarea fiacarui ... (vezi toată discuția)