Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... II-stampila
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

II-stampila

Despre stampila pentru II:

Dacă sunt II şi doresc să-mi realizez o ştampilă, ce trebuie să scriu pe ea? Numele, apoi II (sau denumirea completă: întrepridnere individuală)?
Trebuie şi CUI sau alte date importante?

Mulţumesc.

Rog pe cei care ştiu mai clar cum trebuie procedat, să-mi spună şi mie.
In principiu pe stampila se trece doar numele si bineinteles in cazul dvs. "Intreprindere individuala''.
Multumesc. Cu intarziere, e-adevarat. Oricum, de-acum mi-am facut una....