Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii (Re)Activare cont
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

(Re)Activare cont

Buna ziua,

Din greseala, am folosit la inregistrarea pe forum o adresa de e-mail pe care nu mai pot intra deoarece am uitat parola. Am schimbat adresa intre timp, dar nu stiu cum sa procedez pentru a-mi fi retrimis e-mail-ul de activare.

Multumesc.
Adresati solicitare prin mesagerie privata unui moderator sau administratorului acestui forum,care detin autoritatea si posibilitatea tehnica de a interveni
free_your_mind a scris:

Buna ziua,

Din greseala, am folosit la inregistrarea pe forum o adresa de e-mail pe care nu mai pot intra deoarece am uitat parola. Am schimbat adresa intre timp, dar nu stiu cum sa procedez pentru a-mi fi retrimis e-mail-ul de activare.

Multumesc.

Pentru a va schimba adresa de email asociata contului dvs accesati
www.avocatnet.ro/content/con...

Retrimiteti email-ul de activare accesand
www.avocatnet.ro/content/inr...

Urmati pasii din email-ul de activare.

O zi excelenta

Multumesc.