avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 773 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii (Re)Activare cont
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

(Re)Activare cont

Buna ziua,

Din greseala, am folosit la inregistrarea pe forum o adresa de e-mail pe care nu mai pot intra deoarece am uitat parola. Am schimbat adresa intre timp, dar nu stiu cum sa procedez pentru a-mi fi retrimis e-mail-ul de activare.

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: free_your_mind , utilizator 21:57, 15 Martie 2012
Adresati solicitare prin mesagerie privata unui moderator sau administratorului acestui forum,care detin autoritatea si posibilitatea tehnica de a interveni
free_your_mind a scris:

Buna ziua,

Din greseala, am folosit la inregistrarea pe forum o adresa de e-mail pe care nu mai pot intra deoarece am uitat parola. Am schimbat adresa intre timp, dar nu stiu cum sa procedez pentru a-mi fi retrimis e-mail-ul de activare.

Multumesc.


Pentru a va schimba adresa de email asociata contului dvs accesati
www.avocatnet.ro/content/con...

Retrimiteti email-ul de activare accesand
www.avocatnet.ro/content/inr...

Urmati pasii din email-ul de activare.

O zi excelenta


Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nedumerire podgorescu podgorescu Echipa Avocatnet.ro ma anunta ca adresa mea de mail a fost dezabonata, la cererea mea, prin apasarea butonului de dezabonare. Personal, nu imi amintesc sa fi ... (vezi toată discuția)
Se poate schimba adresa de email, de astazi Alin Popescu Alin Popescu Incepand de astazi, doritorii pot schimba adresa de email asociata contului de membru Avocatnet.ro. Se preintampina astfel situatiile in care schimbarea unei ... (vezi toată discuția)
Activare cont DanielManciu DanielManciu Buna seara, Incerc fara succes sa-mi activez contul. Mentionez ca am acces la FORUM si la toate informatiile din site, dar in ultima perioada nu mai ... (vezi toată discuția)