Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Se poate schimba adresa de email, de astazi
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Se poate schimba adresa de email, de astazi

Incepand de astazi, doritorii pot schimba adresa de email asociata contului de membru Avocatnet.ro. Se preintampina astfel situatiile in care schimbarea unei adrese de email impiedica primirea newsletterului sau a alertelor asociate contului de membru Avocatnet.ro.

Daca doriti sa va schimbati adresa de emai, va invitam sa accesati "Contul meu -> "Date personale /Parola", iar acolo apasati pe link-ul "schimba email" si urmati pasii descrisi in pagina respectiva.

Pagina in cauza este accesibila la link-ul de mai jos:
www.avocatnet.ro/content/con...
Asta este o veste buna !
Buna veste - Buna idee!