avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Recuperare parola
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Recuperare parola

mi-am uitat parola ... cum fac sa o recuperez ? imi cere "parola veche" .... pe care eu nu o mai stiu ...
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:10, 15 Martie 2015
Mi-am pierdut username-ul si parola. Cum procedez?

"Recuperarea parolei si a username-ului asociate unei adrese de email cu care utilizatorul s-a inscris in Avocatnet.ro se poate face simplu, prin apasarea link-ului "Ai uitat parola?", aflat in partea superioara dreapta a fiecarei pagini a Avocatnet.ro (chiar in interiorul casutei de login).

Ulterior, va trebuie sa introduci adresa de email cu care te-ai inregistrat in site. Odata ce ai apasat butonul "Recupereaza", la acea adresa de email (daca este inregistrata in baza noastra de date) vor fi trimise username-ul si o noua parola de acces in contul tau."

www.avocatnet.ro/content/int...
Accesati ID-ul dvs din dreapta sus,si a treia rubrica este schimbare parola
I se cere parola veche pe care userul nu o mai stie.

p.s.
"Daca ai uitat parola, exista o functie pentru recuperarea ei pe care esti rugat sa o folosesti sau, în cel mai rau caz, poti apela la un administrator care te va ajuta."

Reguli privind utilizarea forumului AVOCATNET.RO - II. Reguli si recomandari
www.avocatnet.ro/content/tag...

Ultima modificare: Duminică, 15 Martie 2015
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Atribuire parola tamporara?! Alina Cassandra Dobre Alina Cassandra Dobre Astazi am primit un asemenea mail in care mi se atribuia o parola temporara, desi nu am cerut-o. Este normal?!?! (vezi toată discuția)
Cum mã conectez jorje jorje cum se procedează atunci când ai uitat parola și deși s-a încercat de f. multe ori cu recuperare parola se primește același răspuns, ... (vezi toată discuția)
Contract de munca lyly64 lyly64 Buna ziua, VA ROG MA AJUTATI CU PROCEDURA OPERAŢIONALĂ GENERALĂ COMPLETARE SI TRANSMITERE - ... REVISAL (vezi toată discuția)