Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Recuperare parola
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Recuperare parola

mi-am uitat parola ... cum fac sa o recuperez ? imi cere "parola veche" .... pe care eu nu o mai stiu ...
Mi-am pierdut username-ul si parola. Cum procedez?

"Recuperarea parolei si a username-ului asociate unei adrese de email cu care utilizatorul s-a inscris in Avocatnet.ro se poate face simplu, prin apasarea link-ului "Ai uitat parola?", aflat in partea superioara dreapta a fiecarei pagini a Avocatnet.ro (chiar in interiorul casutei de login).

Ulterior, va trebuie sa introduci adresa de email cu care te-ai inregistrat in site. Odata ce ai apasat butonul "Recupereaza", la acea adresa de email (daca este inregistrata in baza noastra de date) vor fi trimise username-ul si o noua parola de acces in contul tau."

www.avocatnet.ro/content/int...
Accesati ID-ul dvs din dreapta sus,si a treia rubrica este schimbare parola
I se cere parola veche pe care userul nu o mai stie.

p.s.
"Daca ai uitat parola, exista o functie pentru recuperarea ei pe care esti rugat sa o folosesti sau, în cel mai rau caz, poti apela la un administrator care te va ajuta."

Reguli privind utilizarea forumului AVOCATNET.RO - II. Reguli si recomandari
www.avocatnet.ro/content/tag...

Cornel Vasile, Consilier juridic