avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 911 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri caen multiple
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri caen multiple

Buna ziua,
Am un pfa, cod caen ativitati fotografice, as dori sa adaug inca un cod caen pentru coordonare evenimente-Wedding Planner(daca exista asa ceva).Exista posibilitatea de a face acest lucru?

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: andreeaelenaionescu , utilizator 11:15, 15 Martie 2012
Da, puteti avea mai multe coduri caen. Pentru documentare puteti citi si informatiile de la adresa [ link extern ]
Codul CAEN necesar cred ca este 9329 "Alte activitati recreative si distractive n.c.a."
Puteti adauga o alta activitate, inregistrand aceasta mentiune la ONRC
Va multumesc mult pentru raspunsuri.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Infiintare studio videochat! Robert1985 Robert1985 Buna ziua, Am un studio videochat de ceva timp si vreau sa il legalizez:D,vreau sa spun ca as pune maxim 5 6 angajati,cifra de afaceri ar fi in jur de ... (vezi toată discuția)
Cod caen concerte Cosminmuzic Cosminmuzic Buna ziua! Caut un cod Caen pentru organizare de concerte sau evenimente muzicale care sa între la categoria de servicii dau măcar un loc unde pot vedea cum ... (vezi toată discuția)
Caen activitate video chat titus_steel titus_steel Ce coduri CAEN trebuiesc pentru infintarea unui SRL cu activitatea video chat ? (vezi toată discuția)