Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri caen multiple
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri caen multiple

Buna ziua,
Am un pfa, cod caen ativitati fotografice, as dori sa adaug inca un cod caen pentru coordonare evenimente-Wedding Planner(daca exista asa ceva).Exista posibilitatea de a face acest lucru?

Va multumesc
Da, puteti avea mai multe coduri caen. Pentru documentare puteti citi si informatiile de la adresa [ link extern ]
Codul CAEN necesar cred ca este 9329 "Alte activitati recreative si distractive n.c.a."
Puteti adauga o alta activitate, inregistrand aceasta mentiune la ONRC
Va multumesc mult pentru raspunsuri.